• Türkçe
  • English
  • Deutsch
  • Nederlands
  • Français

Hakkımda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hakkımda

Merhaba! Ben Uzm. Dr. Ethem Mercan. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde aldığım eğitimle tıp dünyasına adım attım ve aşkla bağlandığım Dermatoloji Uzmanlığına Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde devam ettim.

Okmeydanı Araştırma Hastanesi’nde geçirdiğim günlerden sonra kendi özel muayenehanemi Bodrum, Muğla’da açtım. Burada cilt hastalıklarıyla ilgileniyor ve her bir hastamı ailemden biri gibi görerek tedavi ediyorum. 

Sağlığınıza duyduğum saygı ve sevgiyle, güncel tıbbi bilgileri takip ederek en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorum. Tedavi süreçlerimde sadece bir doktor değil, aynı zamanda bir dost olmaya gayret gösteriyorum.

Web sitemde sizlere daha fazla bilgi sunmak için buradayım. 

Uzman Dr. Ethem Mercan

Mecburi hizmetimi Muş-Varto’da, askerlik görevimi ise Hakkari-Şemdinli’de başarıyla tamamladıktan sonra, kariyerime uluslararası bir perspektif kazandırmak amacıyla Londra’ya gittim. Burada edindiğim deneyimlerle, kültürel çeşitliliği ve farklı tıp uygulamalarını öğrenme şansı buldum. Kozmetik dermatoloji ve cilt hastalıkları konusundaki tutkum ve uzmanlığım ile sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyorum.  Muayenehanemde, cilt sağlığınıza odaklanarak estetik ve fonksiyonel iyileştirmeler yapmayı amaçlıyorum.